O nas

Kim jesteśmy, a właściwie czym jest czatoo.pl? 

Czatoo.pl to polski czat, który służy do poznawania nowych ludzi. Stworzyliśmy miejsce, w którym w szybki, prosty i bezpieczny sposób nawiążesz nowe znajomości, przyjaźnie, a kto wie… może nawet znajdziesz tutaj miłość swojego życia? Jeśli tak, koniecznie poprosimy o zaproszenie na ślub! 

Z pewnością pamiętasz, jak rok temu spotykanie się ze znajomymi było ciężkie, ze względu na sytuację na świecie. Poznanie kogoś nowego było praktycznie nie możliwe, w końcu nie można było wyjść z domu. Właśnie wtedy zrodził się pomysł czatoo, czyli miejsca, które umożliwi Ci rozmowę z ludźmi bez wychodzenia z domu i zupełnie za darmo!

Poznawaj nowych ludzi!

Postanowiliśmy czaty podzielić na pokoje. Każdy pokój jest inny i przeznaczony dla innej grupy ludzi. W ten sposób nie tylko dbamy o Twoje bezpieczeństwo, ale także i ułatwiamy Ci nawiązywanie kontaktów. W końcu nastolatek raczej nie dogada się z osobą po 40stce, prawda? Nasze czaty są moderowane, zatem nie musisz się o nic obawiać. Na czatoo dzielnie stróżują nasi moderatorzy, którzy zawsze chętnie pomogą i rozwiążą każdy problem. Możesz do nich napisać wiadomość prywatną, jeśli dzieje się cokolwiek niepokojącego. 

Czatoo to nie tylko nowi ludzie, znajomi czy przyjaciele, ale także plotki, newsy ze świata oraz możliwość poszerzania swojej wiedzy. Piszecie, o czym tylko chcecie. Poznajecie się nawzajem, dyskutujecie na ciekawe tematy. Możecie nawet wspólnie uczyć się do zbliżających się kartkówek czy egzaminów. Sky is the limit — wszystko zależy od was !

Najlepszy, anonimowy czat z pokojami!

Korzystanie z czatu jest bardzo proste. Wystarczy się zarejestrować lub skorzystać z opcji “wejdź jako gość” i gotowe. Teraz możesz dołączać do pokoi, wysyłać wiadomości, GIFy, linki, zdjęcia i wiele innych! Jeśli uda Ci się złapać z kimś dobry kontakt, bez problemu wyślesz do tej osoby wiadomość prywatną, poza pokojem. Pomyliłeś okienka i wysłałeś wiadomość nie do tej osoby? Bez obaw — możesz ją szybko usunąć!

Rozmawiaj z setkami ludźmi anonimowo i darmowo!

Zamysł czatoo.pl był prosty — ma być to najlepszy czat, całkowicie za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat. Możemy śmiało stwierdzić, że osiągnęliśmy ogromny sukces (oczywiście nie przechwalamy się, jesteśmy bardzo skromni!) i udało nam się spełnić swoje założenia. Zresztą… co by tu dużo “mówić” - sprawdź sam! Miłego korzystania i trzymamy za Ciebie kciuki.